Čtvrtek 04. března. Svátek má Stela.

Lada Kičmerová se stala tiskovou mluvčí společnosti Partners

Spolupráci s médii za společnost Partners bude má od února na starost její nová tisková mluvčí Lada Kičmerová. Posílí tak tým ředitele PR a komunikace Jana Majera. Kromě komunikace s novináři se bude Kičmerová podílet také na interní komunikaci, kterou Partners od února posílí novým firemním časopisem a webem, věnovaným práci finančních poradců. (Tisková zpráva Partners)

 Lada Kičmerová absolvovala studia žurnalistiky a mediálních studií na Univerzitě Karlově v Praze. Od roku 2005 působila v Lidových novinách jako redaktorka a později vedoucí finanční rubriky Více peněz.

„Společnost Partners věnuje již od svého vzniku velkou pozornost kvalitní interní i externí komunikaci a svou přítomností v médiích nasadila v oblasti finančního poradenství vysokou laťku. Ve své pozici chci nadále posilovat vztahy s tištěnými i audiovizuálními médii a šířit povědomí o podstatě finančního poradenství i komplexních finančních otázkách,“ uvedla Kičmerová.

Tisková mluvčí Partners je zástupcům médií k dispozici na emailové adrese lada.kicmerova@partners.cz a telefonním čísle +420 777 825 389.

Jeden komentář: “Lada Kičmerová se stala tiskovou mluvčí společnosti Partners”

  1. astrachan napsal:

    Pan Majer měl vždycky dobrý vkus :-))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.