Neděle 26. září. Svátek má Andrea.

Kvalita se ošidit nedá – a to i u domácích spotřebičů

Investice 27.10.2011 | 11:36 0 Komentářů

Kvalita se ošidit nedá – a to i u domácích spotřebičů

Málokdo je tak bohatý, aby si mohl dovolit kupovat levné věci. S touto parafrází známého výroku jistě mnozí souhlasí, ale ne vždy se touto dobrou radou řídí. Všichni ale chápeme, že pokud dáme přednost láci před kvalitou, nemusí se nám to vyplatit.
Více než kde jinde bychom měli klást důraz na kvalitu u domácích spotřebičů, chceme přece, aby nám perfektně fungovaly co možná nejdéle. Proto bychom měli dávat přednost těm výrobcům, pro něž je slovo kvalita skutečným závazkem. Těm, kteří kladou důraz na prvotřídní materiály, nejmodernější technologie, maximální úsporu stále dražších energií, ohleduplnost k životnímu prostředí i perfektní servis.
K firmám, které dělají vše pro to, abyste byli se svým vysavačem, pračkou, myčkou nádobí či pečicí troubou spokojeni co nejdéle, patří například Miele, společnost s více než 110letou tradicí. Kromě výše uvedených charakteristik je o ní třeba známo, že jako jediný výrobce domácích spotřebičů testuje své výrobky na dobu provozu až 20 let! I proto jsou přístroje Miele častými vítězi nezávislých spotřebitelských testů a značka Miele je hodnocena mj. jako nejdůvěryhodnější značka domácích spotřebičů.
Letos slaví Miele v Česku 20leté působení na trhu. Jako dárek nabízí svým zákazníkům nejen speciální řady automatických praček a sušiček, ale také 10letou záruku na motory automatických praček a vysavačů zdarma pro ty, kteří si je zakoupí od 1. 9. do 31. 12. 2011 u autorizovaných prodejců. I to je důkazem, že investice do kvality se musí vyplatit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.