Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

Kupujete větší auto? Počkejte si na lepší nabídku

Investice 16.11.2010 | 05:56 0 Komentářů

Letos se ještě čeká například na VW Passat či Suzuki Kizashi

Praha – Dříve trvalo automobilkám půl roku i déle než vůz prezentovaný při premiéře na nějakém světovém autosalonu uvedly do prodeje. Zvláště pak na menších trzích, k nimž stále patří i Česká republika.
V poslední době se však praxe mění. Výrobci chtějí, aby ten který nový model si mohli zákazníci koupit co možná nejdříve. A tak je pravděpodobné, že řada lidí už bude o letošních Vánocích jezdit v autě, který byl jako velké překvapení slavnostně odhalen teprve na počátku září v Paříži.
Letos to vypadá tak, že se těsně před koncem roku podstatně zvětší nabídka pro ty, kteří by si rádi pořídili nové auto v kategorii  střední třída, či velkoprostorový vůz. Na trh v těchto dnech přicházejí i dva doslova legendární automobily – Ford Mondeo a Volkswagen Passat. Zatímco v případě Mondea jde o typický facelift, tedy omlazení v polovině životního cyklu, v případě Passatu (byť zlé jazyky také říkají, že jde vlastně jen o větší facelift) ho výrobce prezentuje jako novou generaci. Oba modely vstoupí na trh  i v karosářské verzi kombi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.