Pondělí 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

Který obchod vás štve a kde nakupujte rádi? Hlasujte

Investice 29.11.2010 | 13:36 0 Komentářů

Startuje hlasování veřejnosti v osmém ročníku soutěže Obchodník roku

Praha – Od tohoto týdne až do konce února můžete hlasovat v osmém ročníku soutěže Obchodník roku. V loňském ročníku získal cenu veřejnosti diskontní řetězec Lidl. Cena veřejnosti je jediná, v níž mohou rozhodovat všichni zákazníci.
Nejlepší obchodníky v jedenácti oborových kategoriích (například hobbymarkety nebo internetové obchody) určí expertní průzkum spotřebitelských preferencí. Ten uskuteční nezávislá agentura STEM/MARK v prosinci a lednu, zeptá se reprezentativního vzorku více než tisíce spotřebitelů z celé republiky.
Kromě toho vyhlásí organizátoři i absolutního vítěze, tedy držitele titulu Obchodník roku 2010. I zde vloni vyhrál Lidl. Na podrobné výsledky předchozího ročníku se můžete podívat v tomto přehledu.
Každý může hlasovat opakovaně
Hlasování o Cenu veřejnosti probíhá prostřednictvím SMS nebo internetu, podrobnosti jsou k dispozici na webu www.obchodnik-roku.cz. „Po celou dobu hlasování budou na webu k dispozici průběžné výsledky,“ říká Roman Frkous, ředitel komunikace GE Money Bank, která je generálním partnerem akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.