Čtvrtek 29. července. Svátek má Marta.

Která banka má nejnižší poplatky? Známe levnou čtyřku

Investice 13.04.2010 | 16:42 0 Komentářů

Odborníci: Jednoznačně nejlevnější je mBank, nejdražší Citibank

Praha – Bankou s jednoznačně nejnižšími poplatky na trhu je mBank, následovaná Volksbank, Raiffeisenbank a Poštovní spořitelnou. V rámci projektu OVB Vstřícná banka o tom rozhodl odborný server BankovniPoplatky.com. Nejpřehlednější sazebník má pak Komerční banka.
„mBank je nízkonákladová banka, která svou politiku postavila na nulových poplatcích. Z tohoto hlediska musí být jednoznačně hodnocena pozitivně, jakkoliv na rozdíl od ostatních hodnocených bank nenabízí některé služby jako například hotovostní operace, kontokorent a podobně,“ vysvětluje provozovatel serveru a organizátor projektu OVB Vstřícná banka Patrik Nacher.
Sazebník mBank je podle Nachera přehledný jak díky nulovým poplatkům, tak i vzhledem k omezenému množství služeb. „Dobře se v něm orientuje. Pro klienta je také komfortní, že najde vedle sebe všechny sazebníky, jak se vyvíjely v čase,“ dodává.
„Ve všech srovnáních a průzkumech je mKonto od mBank nejlevnější či jedno z nejlevnějších kont a je jedno, o jaký druh klienta jde,“ říká Nacher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.