Pátek 22. března. Svátek má Leona.

Komerční banka připravila novou půjčku MojeAuto

Banky Monika Lukešová 03.07.2011 | 13:12 1 Komentář

Od 12. července bude Komerční banka nabízet novou půjčku na auto. Půjčit si můžete 30 tisíc až dva miliony.

K získání půjčky na nový nebo ojetý vůz stačí znát pouze předpokládanou tovární značku, model, stáří a cenu vozu.  Úvěr se může pohybovat v rozmezí od 30 tisíc do 2 milionů Kč, splatnost pak od dvou do sedmi let. Roční úroková sazba začíná v závislosti na době splatnosti a stáří automobilu na 8 %.


Noví i stávající klienti budou velmi mile překvapeni jednoduchým procesem žádosti o půjčku. Klient získá půjčku MojeAuto bez zbytečného papírování. Navíc až do výše půjčky 200 tisíc korun nemusí dokládat výši svých příjmů ani noví klienti,“ uvedla Monika Truchliková, zástupkyně výkonného ředitele pro marketing a business development Komerční banky.Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky

Jeden komentář: “Komerční banka připravila novou půjčku MojeAuto”

  1. Mr Richard Anderson napsal:

    Edmonds úvěr Firma je společnost, která je zde, aby vám pomoci zastavit vaše finanční problémy. Dávám z úvěrů na nízkou úrokovou sazbou na finanční tělesně postižené, osoby, firmy, odvětví, firmy a lidé ve společnosti, a také sponzorovat vás unlish svůj talent a acheive vaše goals.We dát Výše příspěvku se pohybuje od $ 2,000.00 USD na $ 50,000,000.00 USD a re-lhůta splatnosti 1 rok až 30 let doby na 2% úrokem bez jakéhokoli zálohy.
    Spokojenost zákazníka je náš PRIDE.To použít, kontaktujte mě e-mailem edmondsloanfir­m1@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.