Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

Komerční banka představila nový fond KB Akcent

Komerční banka začala investorům nabízet nový zajištěný fond KB Akcent s potenciálním výnosem 25 % již po 2 letech.

„V době silně kolísajících akciových trhů jsou zajištěné fondy, jako je KB Akcent, vhodným investičním řešením pro všechny klienty, kteří hledají bezpečný způsob investování. Atraktivita fondu KB Akcent navíc spočívá v tom, že kromě zajištění minimálně 102% návratnosti investovaných prostředků ke dni splatnosti fondu, přináší klientům možnost realizovat 25% výnos již po druhém roce své investice. Tento výnos může investor dosáhnout dokonce i v případě mírného poklesu podkladového koše akcií,“ uvedl Zdeněk Mojžíšek, výkonný ředitel pro marketing KB.

Podmínkou 25% zhodnocení po druhém roce investice, je stav, kdy ani jedna akcie v podkladovém portfoliu nebude mít po dvou letech nižší hodnotu než 90% oproti své původní hodnotě ze 7. 7. 2009. Zajištěný fond KB Akcent je vhodný pro investory se střednědobým investičním horizontem. Fond je denominován v českých korunách a podílové listy fondu lze nakoupit od 1. dubna 2009 do 30. června 2009 na všech pobočkách Komerční banky.

Správcem portfolia fondu je francouzská investiční společnost Lyxor Asset Management ze skupiny Société Générale. Minimální investice do fondu činí 10 000 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.