Pátek 27. listopadu. Svátek má Xenie.

Komerční banka již přichází s vánoční nabídkou

Banky Luboš Svačina 03.11.2009 | 07:43 0 Komentářů

Komerční banka s platností od 1. listopadu umožní klientům zdarma pojistit nákupy, získat prodluženou záruku na zboží, vybrat vlastní design karty nebo změnit PIN.

Klienti, kteří uhradí svůj nákup vánočních dárků osobní kreditní kartou od Komerční banky, získají automaticky a zdarma pojištění takto zakoupeného zboží na dobu 90 dní. Pojištění se vztahuje na poškození či krádež zboží, jehož cena převyšuje 1 300 Kč, a to při nákupu kdekoli na světě. K  zakoupenému zboží klienti navíc získají bezplatně prodlouženou záruku o další jeden rok.

Komerční banka v rámci vánoční akce navíc nabízí platební nebo kreditní kartu s vlastním designem zdarma na dobu jednoho roku. Navíc klienti, kteří si budou chtít změnit PIN platební karty, mohou jeho změnu provést také zdarma v kterémkoli bankomatu KB.

„Cílem naší nabídky je především maximálně zvýhodnit používání platebních či kreditních karet a klientům tak zpříjemnit jejich předvánoční nákupy,“ uvedl Radko Belada, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.