CZK/€ 23.720 -0,53%

CZK/$ 21.998 -0,58%

CZK/£ 26.976 -0,40%

CZK/CHF 23.815 -0,44%

08. 03. 2010

2 komentáře

Klient zvítězil ve sporu s Eurofinancial (EF CZ)

 


 

Společnost Eurofinancial, která se před několika měsíci přejmenovala na EF CZ , a jejímž většinovým akcionářem je pojišťovna AXA, byla v minulosti několikrát kritizována za nekalé praktiky při získávání nových klientů především z řad středoškoláků. Nyní dochází k průlomu v celé kauze Eurofinancial. Klienta Jan Strusku zbavil soud povinnosti zaplatit sankci 20 000 Kč pouze za to, že se rozhodl nepřistoupit k uzavření smlouvy životního pojištění. Společnost EF CZ má nyní patnáctidenní lhůtu na odvolání.

Více informací o obchodním modelu, kterým se snaží společnost Eurofinancial získat nové klienty naleznete v článku "Jak si lze také získávat nové klienty".

Zdroj:
iDnes.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 2 komentáře

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • Dnes

  9 března, 2010

  No konečně trochu povzbudivá zpráva. Že by se žačal tento podvod nazývat pravým jménem? Doufám , že i ostatní podvedení budou postupovat stejným způsobem. To by se páni „podnikatelé a manažeři“ z EF pěkně zapotili, až by museli vracet provize. Myslím , že je to i dobrá zpráva pro solidní finanční poradce, kterým uvedení pěkně kazili pověst.

  Odpovědět

 • Dany

  9 dubna, 2010

  A newíte jak to vyhrál taky bych se z toho potřeboval dostat

  Odpovědět