Neděle 29. listopadu. Svátek má Zina.

Klient zvítězil ve sporu s Eurofinancial (EF CZ)

Společnost Eurofinancial působící v oblasti zprostředkování životního pojištění prohrála v soudním sporu s jedním ze svých klientů/zprostředkovatelů. Soud klienta zbavil povinnosti zaplatit sankci ve výši 20 000 Kč za to, že nepřistoupil na sepsání pojistné smlouvy.

Společnost Eurofinancial, která se před několika měsíci přejmenovala na EF CZ , a jejímž většinovým akcionářem je pojišťovna AXA, byla v minulosti několikrát kritizována za nekalé praktiky při získávání nových klientů především z řad středoškoláků. Nyní dochází k průlomu v celé kauze Eurofinancial. Klienta Jan Strusku zbavil soud povinnosti zaplatit sankci 20 000 Kč pouze za to, že se rozhodl nepřistoupit k uzavření smlouvy životního pojištění. Společnost EF CZ má nyní patnáctidenní lhůtu na odvolání.

Více informací o obchodním modelu, kterým se snaží společnost Eurofinancial získat nové klienty naleznete v článku "Jak si lze také získávat nové klienty".

Zdroj:
iDnes.cz

2 komentáře: “Klient zvítězil ve sporu s Eurofinancial (EF CZ)”

  1. Dany napsal:

    A newíte jak to vyhrál taky bych se z toho potřeboval dostat

  2. Dnes napsal:

    No konečně trochu povzbudivá zpráva. Že by se žačal tento podvod nazývat pravým jménem? Doufám , že i ostatní podvedení budou postupovat stejným způsobem. To by se páni „podnikatelé a manažeři“ z EF pěkně zapotili, až by museli vracet provize. Myslím , že je to i dobrá zpráva pro solidní finanční poradce, kterým uvedení pěkně kazili pověst.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.