Středa 16. června. Svátek má Zbyněk.

Jiří Klaban skončil v Kapitolu. Nahradil ho Michal Pobuda

Jiří Klaban na základě dnešního rozhodnutí valné hromady finančně zprostředkovatelské společnosti Kapitol končí v pozici předsedy představenstva. Nahradil ho s okamžitou platností Michal Pobuda.

„Jsem přesvědčen, že Kapitol bude nadále úspěšně rozvíjet svoji činnost jako jedna z největších finančně – poradenských firem v ČR, nicméně se musí vyrovnat s očekávanými legislativními změnami a složitou situací na trhu zejména posílením činností v oblasti back office,“ uvedl Jiří Sýkora, člen představenstva pojišťovny Kooperativa.

Kapitol patří do skupiny VIG v Česku spolu s Kooperativou, Pojišťovnou České spořitelny a Českou podnikatelskou pojišťovnou.

Jiří Klaban byl od 29. 6. 2006 členem představenstva Kapitolu a po deseti letech byl k 11. 7. 2016 jmenován předsedou představenstva. V této pozici setrval do dnešního dne více než rok.

4 komentáře: “Jiří Klaban skončil v Kapitolu. Nahradil ho Michal Pobuda”

 1. bývalý kapitolák napsal:

  Jirka Klaban byl svůj, ale kapitolák co kapitolákům rozumněl.Nějaký panák co ho miluje Diviš je špatně.Další hřebíček do rakve Kapitolu.

  • z pojišťovny napsal:

   Konzultant z KPMG, dávám mu maximálně rok.

   • xyz napsal:

    Je celkem jedno kdo je v čele Kapitolu. Nic s ním neudělá ani genius dokud jsou v čele Kooperativy lidi co nenávidí distribuci. Pana Pobudu neznám, nezná ho nikdo, zárak těžko předvede. Od doby pana Mráze funguje Kooperativa jen setrvačností, úpadek Kapitolu je důkaz.

 2. z pojistovny napsal:

  R.I.P. Jirko Klabane

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.