Neděle 05. července. Je státní Svátek - Cyril a Metoděj.

Jiří Cívka se přesunul z Generali do skupiny AXA

Pojištění 15.06.2017 | 15:45 0 Komentářů

Jiří Cívka řídí od června 2017 vztahy s veřejností skupiny AXA v ČR a na Slovensku. Oboru komunikace a společenské odpovědnosti se věnuje více než 18 let. Posledních osm let působil ve skupině Generali

Jiří Cívka vedl posledních osm let komunikaci pojišťovny Generali a odpovídal za CSR všech společností skupiny Generali v České republice.  Je předsedou pracovní skupiny pro CSR České asociace pojišťoven a stálým hostem Rady vlády pro BESIP.

Vizí skupiny AXA je pomáhat lidem žít lepší život, a proto se se zaměřuje na inovace, které jejím klientům přinášejí dostupná řešení, kdykoliv a kdekoliv je potřebují. Před Jiřím tak stojí náročný úkol připravit a naplnit komunikační strategii, která bude využívat tradiční i nové komunikační kanály tak, aby efektivně doručila hlavní myšlenky a konkrétní výstupy AXA strategie široké veřejnosti,“ komentuje David Poes, ředitel pro vztahy se zákazníky a člen vedení skupiny AXA v ČR a na Slovensku, jmenování Jiřího Cívky Senior PR manažerem AXA pro ČR a Slovensko.

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.