Úterý 28. září. Svátek má Václav.

J&T a MasterCard uvádějí novou kartu pro ženy

Banky Daniel Kuchta 13.12.2011 | 15:52 0 Komentářů

MasterCard a J&T Banka přicházejí s novou mezinárodní čipovou platební kartou MasterCard pro ženy – Réservés aux femmes.

Nová karta by měla přinést majitelkám řadu výhod. První z nich je členství v programu International Airline Passengers Association (IAPA). Tato mezinárodní organizace poskytuje držitelům platebních karet výhody a nadstandardní služby, jako jsou hotelové slevy, slevy v autopůjčovnách, cestovní služby, bezplatné rezervace, zabezpečení zavazadel a klíčů apod.

Další výhodou je členství v programu Priority pass členský celosvětový program, který umožňuje přístup do více než 600 „VIP salónků“ na více než 320 mezinárodních letištích, ve více než 100 zemích, a to nezávisle od využívané letecké společnosti (je zpoplatněný podle sazebníku banky).

Bonusem je také služba J&T Concierge Réservés aux femmes, která přináší majitelkám servis šitý na míru přístup k exkluzivním informacím, destinacím, službám. V neposlední řadě čeká na držitelky karty cestovní a úrazové pojištění J&T, které je vytvořené speciálně pro klienty J&T BANKY ve spolupráci s pojišťovnou MetLife AMCICO.

Jsme velice potěšeni, že platební karty určené především ženám si získávají u bank v ČR oblibu a stávají se trendem. Dosud bylo vydáno již několik tisíc MasterCard platebních karet věnovaných právě ženám. Nová karta Réservés aux femmes přináší svým držitelkám příjemné výhody, které zajisté ocení. Tuto kartu mohou ženy považovat za užitečného pomocníka v jejich každodenních situacích,“ upřesňuje Ivana Laňová, obchodní manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku.

Zdroj: Tisková zpráva MasterCard a J&T Banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.