Úterý 24. listopadu. Svátek má Emílie.

Jan Majer založil Media Architects, z Partners odchází

Jan Majer, dosavadní ředitel PR a komunikace a jeden ze čtyř spolumajitelů finančně-poradenské firmy Partners For Life Planning a.s., založil novou společnost Media Architects s.r.o. „Klientům nabídneme nové nástroje a kanály pro externí i interní komunikaci, zároveň budeme provozovat vlastní média,“ říká Jan Majer. (Tisková zpráva Media Architects)

Na jaro 2010 již společnost Media Architects na svých webových stránkách ohlásila spuštění lifestylového online magazínu Psychologie.cz. „Redakce bude na obsahu úzce spolupracovat s týmem respektovaných psychologů,“ vysvětluje Jan Majer. „Redakční obsah doplní například online poradna, moderované diskusní fórum nebo osobní stránky psychologů, koučů a dalších příbuzných profesí, řazené do katalogu odborníků,“ dodává.

Podíly ve společnosti Media Architects, zapsané do obchodního rejstříku v prosinci 2009, mají také Petr Meissner, který dříve působil ve firmě Web Design Factory, a ekonom Jan Smetánka. „Předmětem činnosti Media Architects bude prodej nápadů a jejich realizace. Tedy přesně to, co jsme dělali dosud. Naše bohaté praktické zkušenosti z médií nám umožňují definovat nejefektivnější personální a organizační řešení pro správu nového média,“ přibližuje záměry firmy Majer, který je také jednatelem Media Architects.

Před vznikem Partners působil Jan Majer jako novinář (ČTK, Reflex), později se věnoval investičnímu a mediálnímu poradenství. Mezi jeho klienty patřily například společnosti Pioneer Investments, Ringier, OVB nebo Fincentrum. Společnost Partners spoluzakládal v roce 2007 spolu s Pavlem Kohoutem, Tomášem Prouzou a Kateřinou Palkovou. Pracovní poměr v Partners ukončil k 31. prosinci 2009, v nejbližší době odprodá i svůj akciový podíl.

Jeden komentář: “Jan Majer založil Media Architects, z Partners odchází”

  1. TakTak napsal:

    Tak, a Prouza je na řadě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.