Pondělí 26. října. Svátek má Erik.

Jak se kupují společnosti? Přednáška Klubu investorů na VŠE

Jak se provádí akvizice? Přednášet bude Libor Duba, generální ředitel společnosti Ondrášovka, který se podílel z pozice krizového manažera na koupi společnosti Marila Balírny investorem Arca Capital.

Hostem druhé přednášky v 10. týdnu letního semestru je pan Libor Duba, generální ředitel společnosti Ondrášovka. Pan Duba vystudoval Vysokou školu ekonomickou, při níž krátce pracoval jako konzultant a projektový manažer společnosti Gemark&Co a poté začal pracovat jako analytik ve společnosti Arca Capital Bohemia, kde se vypracoval na pozici investičního manažera. Již v průběhu svého působení v Arca Capital byl pověřen vedením společnosti Marila Balírny jako krizový manažer a v srpnu 2009 se stal generálním ředitel společnosti Ondrášovka, kde působí dodnes.

Přednáška bude zaměřena na akvizici společnosti Marila Balírny z pohledu investora, jímž je společnost Arca Capital. U společnosti Marila Balírny bude probrán projektový záměr, akvizice a restrukturalizace a následná divestice – prodej části podniku. Poté se pan Duba zaměří na Ondrášovku, kde probere základní parametry a specifika projektu, restrukturalizaci společnosti, aktuální stav projektu a trhu a scénáře dalšího vývoje projektu.

Přednáška je zdarma.

Kdy: 30. duben 2014 od 19:35

Kde: VŠE v Praze, nám. W. Churchilla 4, místnost RB 213

Server Investujeme.cz je mediálním partnerem Klubu investorů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.