Pátek 04. prosince. Svátek má Barbora.

Jak dohnat konkurenty? Vodafone loví ve státních vodách

Investice 28.11.2010 | 18:41 0 Komentářů

Rozhovor s Muriel Anton, generální ředitelkou Vodafone Czech Republic

Praha – Muriel Anton převzala před pár dny cenu za vítězství v Top Filantrop 2010. Mobilní operátor Vodafone ČR, kterému šéfuje, byl vyhlášen jako společensky nejodpovědnější tuzemská firma.
Aktuálně.cz: Nedávno mi studenti na semináři na univerzitě ve Zlíně řekli: Líbí se nám některé reklamy mobilních operátorů, věříme jim, že dělají dobré věci, ale pak si k nim přijdeme pro telefon a máme pocit, že nabídka je sestavená tak, aby zákazníka mátla a on platil co nejvíc. Copak tohle, říkali, není proti zásadám společenské odpovědnosti? Co byste jim odpověděla?
Muriel Anton: Doufám, že neměli na mysli nás, protože naše nabídky děláme pro zákazníky velmi transparentní. Systematicky se staráme o to, že neobsahují hvězdičky, drobné písmo pod čarou nebo skryté háčky. Cílem je, aby nabídky byly srozumitelné, pochopil je a vybral si z nich jak student, tak podnikatel, maminka na mateřské nebo senior, aniž by museli mít asistenci právníka nebo překladatele z „reklamštiny“.
Český antimonopolní úřad začal nedávno prošetřovat všechny operátory, zda tím, že účtují hovory po minutě, není volání zbytečně drahé. Dokázala byste zákazníkům srozumitelně vysvětlit, proč musí platit hovory po celých minutách?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.