CZK/€ 23.655 -0,13%

CZK/$ 21.982 -0,78%

CZK/£ 27.533 -0,24%

CZK/CHF 24.244 -0,36%

26. 01. 2016

0 komentářů

Italská Generali přijde o šéfa

 


 

„Pro Generali je to špatná zpráva. Greco se finančním trhům líbil, což pomáhalo mírnit tlak na pokles akcií (Generali). Nyní je prostor k tomu, aby akcie sestoupily blíž k 13 eurům, což je jejich reálná hodnota,“ uvedl analytik Thomas Seidl ze společnosti Bernstein. Cena akcií Generali se v úterý propadla o více než tři procenta na 14,15 eura.

V Generali působí Mario Greco od srpna 2012. Předtím byl šéfem hlavních pojišťovacích aktivit v Zurich Insurance, kde od května v pozici generálního ředitele nahradí dosavadního šéfa Martina Seena, který z funkce odstoupil začátkem prosince kvůli neúspěšnému pokusu o převzetí britské pojišťovací společnosti RSA.
Zdroj : ČTK

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Peníze - graf - čas - stopky - eura - bankovky a mince

Fond-show: Generali Prémiový dynamický fond

Generali Prémiový dynamický fond je profilový fond se značně flexibilním přístupem ke správě, nízkou nákladovostí TER a měnovým zajištěním do korun. Má krátkou historii pro serióznější porovnání s konkurencí, ale výsledky zatím nejsou špatné.  

Text: Jan Traxler

09. 05. 2018

Zlaté cihly - zlato

Fond-show: Generali Fond zlatý

Dnes si představíme jeden český fond s velmi specifickým zaměřením. Má špatné historické výsledky a je poplatkově předražený. Přesto má investorům co nabídnout a hodí se jako doplněk do dynamičtějších portfolií.

Text: Jan Traxler

03. 10. 2017


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *