Čtvrtek 25. února. Svátek má Liliana.

Investorský magazín: Finanční poradenství v roce 2009

Osobnost finančního poradce je klíčová. Někteří skutečně dělají svou práci ve prospěch klienta, jiní pouze prodávají produkt, který má nejvyšší provizi. Jak je poznat? V Investorském magazínu budou hovořit Martin Valach – AWD, Petr Stuchlík – Fincentrum a Pavel Uzel – OVB.

Co dělají poradenské firmy pro zvyšování kvality svých poradců a jakou mají šanci odhalit ty, kteří myslí pouze na výši provize? Jak zvládli finanční poradci a jejich klienti propady na burzách? Otázky, které položí Ivana Šalomonová svým hostům, kterými budou: Martin Valach – AWD, Petr Stuchlík – Fincentrum a  Pavel Uzel – OVB.

Závěr magazínu bude patřit – šokujícím – investičním předpovědím pro rok 2009 v podání Radima Dohnala ze SaxoBank.

Investorský magazín má od ledna premiéru vždy v neděli od 21 hod.

10 komentářů: “Investorský magazín: Finanční poradenství v roce 2009”

 1. Ondřej Záruba napsal:

  Trio spáchalo po vzoru velryb na plážích hromadnou sebevraždu.Nikdo z přítomných pánů snad ani jednou nebyl schopen odpovědět přímo na otázku Ivany Šalomonové.Akorát pan Stuchlík chvilku hrál fér s těmi 5% příjmů z OPF,ale jinak jsem z něj byl také rozpačitý.

  Mediální pověst Pavla Kohouta by asi hodně utrpěla,kdyby se jen mihl ve studiu mezi těmito pány.Vyvrtnutý kotník přece nelimituje sezení na židli:-)Inu je to Čech.Poradí si,když do tuhého.Za kreativitu a předvídavost má u mě 10 z 10.

  • obchdonik napsal:

   zadna sebevrazda. na ten porad stejne koukaji lidi, co umi alepson do 5 pocitat a vedi co je FP zac. siroka verejnost je porad vydana na pospas temto predatorum. ja se vubec divil, ze tam mel Kohout jit. s druhym odstavcem plne souhlasim.

  • David Kučera napsal:

   Jediný, kdo mluvil rozumně byl pan Valach, ale bylo to fakt divně sestříhané. Zase jsme se nic nedozvěděli

 2. Tomáš Ježek napsal:

  Jak jsem tak na pány koukal, tak si říkám, kde je v tom našem poradenském rybníčku problém? Všichni mají takové perfektní kontrolní mechanismy, tak jak se může stát to, čeho jsme často u klientů svědky? Asi mi tady něco uniká 🙂
  „…kdo poruší vědomě, záměrně ten je určitě z naších řad pracovníků rigorózně vyloučen…“ to mě pobavilo asi nejvíc 😀 ale perel tam bylo víc. Alespoň mám lepší náladu 🙂 Doporučuju všem!

  • Robo napsal:

   Inu bylo to legrační! Škoda jen, že to bylo prostříhané, třeba bychom se dozvěděli ještě neco navíc… A vůbec by mě zajímalo, jak je možné, že v OVB působí pan dělostřelec Štork? Nebo se pletu a kontrolní mechanismy už zafungovaly?!? Ostatně to bylo vidět na reakcích spolusedícího p. Stuchlíka jak se tam culil. 🙂 Tak hurá do terénu mrskat Ížetpéčka!!! (dělám si srandu)

 3. jános napsal:

  ČT to avizovala jako setkání čtyř společností, OVB, AWD, Fincentrum a Partners. Ví někdo, proč tam Partners nakonec nebyli?

 4. razor napsal:

  to se kluci předvedli…

 5. razor napsal:

  tak to jsem na ně zvědavej:) co z nich vypadne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.