Středa 23. září. Svátek má Berta.

Investoři mohou s Komerční bankou investovat do profilových fondů

Komerční banka nabízí klientům možnost investování pouze na základě profilu investora. V základní nabídce jsou 4 investiční strategie.

Na základě zpětné vazby klientů jsme připravili pro všechny zájemce o investování snadno srozumitelné investiční programy v podobě KB Profilových fondů. Klientům nabízíme čtyři jasně definované investiční strategie odpovídající typickým profilům investora", uvedl Radko Belada, vedoucí marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

V nabídce KB Profilových fondů je KB Konzervativní, KB Vyvážený, KB Růstový a KB Dynamický. „Jasně definované strategie KB Profilových fondů usnadňují klientům jejich investiční rozhodování. Na základě individuálního investičního profilu si investor jednoduše zvolí strategii, která nejlépe vyhovuje jeho potřebám a o vše už se postaráme my“, dodal Radko Belada.

Do KB Profilových fondů je možné investovat buď jednorázově, nebo v pravidlených intervalech. Minimální invetice činí 500 Kč. Podílové listy fondů lze koupit na všech pobočkách Komerční banky. Investovat do fondů je možné i jednoduše prostřednictvím internetového bankovnictví MojeBanka. Správcem KB Profilových fondů je Investiční kapitálová společnost KB, člen skupiny Amundi Group.

Zdroj:
Tisková zpráva Komerční banky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.