Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Investor Martin Kasa vstoupil do projektu Moře-financí.cz

Soukromý investor a zakladatel obchodu KASA.cz, Martin Kasa, vstoupil do projektu Moře-financí.cz. Web se specializuje na správu osobních financí.

Finanční gramotnost je zaklínadlem všech bank, nicméně v první řadě je nutné naučit lidi evidovat své finance,“ říká Martin Kasa a doplňuje „Banky vnímáme jako naše významné partnery, stejně tak finanční poradce. Avšak internetové bankovnictví je pouze nástrojem, jak platit. Portál Moře-financí.cz nabízí širokou nadstavbu, a to i pro rodiny a živnostníky, jelikož umí najednou agregovat i několik účtů z různých bank. Pro uživatele je aplikace zdarma.“

Cílem webu je nabídnout uživatelům jednoduchý a rychlý nástroj pro online správu osobních financí. Systém umožňuje nahrát elektronický výpis většiny bank. Sám potom na základě vyhledávaných klíčových slov nabídne uživateli rozdělení položek do různých výdajových a příjmových kategorií. Uživatelé tak mohou kdykoliv vidět všechny své platby a transakce v přehledných grafech a tabulkách.

Pořádek v osobních financích vám může ve výsledku ušetřit hodně peněz. Když budete mít ve svých financích přehled, můžete je mnohem efektivněji spravovat,” říká ředitel projektu Martin Solnička.

Od vstupu Martina Kasy do naší společnosti si slibuji především získání nových zkušeností s podnikáním na internetu. Těch má pan Kasa výrazně více než my, a proto se od něj chceme mnohé naučit. Jeho vliv se již nyní pozitivně projevuje při práci na nových funkcích, které chceme přestavit během podzimu,“ doplňuje Martin Solnička.

Zdroj: Tisková zpráva more-financi.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.