Pátek 24. září. Svátek má Jaromír.

Investiční společnosti mají možnost omezit své služby na přelomu roku 2011/2012

Také v letošním roce mají členské společnosti Asociace pro kapitálový trh (AKAT) možnost omezit své služby na přelomu roku 2011 a 2012. Česká národní banka vzala na vědomí návrh Výkonného výboru AKAT na technickou přestávku, během které mohou členské společnosti přerušit vydávání a odkupování podílových listů, stanovování aktuálních hodnot podílových listů a jejich zveřejňování ve dnech od 29. prosince 2011 až do 8. ledna 2012 včetně. (Tisková zpráva AKAT)

 

Jako poslední obchodní den v závěru roku 2011 je stanovena středa 28. prosince 2011, prvním obchodním dnem v novém roce bude pondělí 9. ledna 2012. Omezení služeb investičních společností je stanovováno s ohledem zejména na závěrkové operace spojené s ukončením roku.

Konečné rozhodnutí o délce přechodného období je ponecháno na jednotlivých členských investičních společnostech AKAT, kteří o něm budou standardním způsobem informovat své klienty. Všichni členové Asociace samozřejmě vyvinou maximální úsilí, aby tuto přestávku zkrátili na minimum.

Zdroj: Tisková zpráva AKAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.