Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

Internet a volání na dovolené vyjdou letos levněji

Investice 22.06.2011 | 15:20 0 Komentářů

Připojení k internetu v cizině vyjde až o polovinu levněji

Praha – Lidé, kteří se neobejdou bez připojení k internetu ani na dovolené, či potřebují hodně telefonovat, tuhle zprávu určitě ocení. Mobilní operátoři totiž zlevnili před prázdninami datový roaming i telefonování ze zahraničí. Připojení k internetu vyjde v létě až o polovinu levněji, cena volání klesla až o 1,60 Kč. Vyplývá to z dnešních informací firem.
Například společnost T-Mobile nabídne až do konce září datový balíček Travel&Surf se sníženou cenou z 990 na 490 korun měsíčně. Cena denního předplatného pro mobilní data ze zahraničí klesne z 60 na 29 korun a cena za týden bude 149 korun namísto 240 Kč.
Vodafone začal již v únoru nabízet možnost využívat i v zahraničí datové tarify určené pro ČR. V rámci služby Vodafone Passport data uživatel navíc k vnitrostátním cenám zaplatí 50 korun za den nebo 177 Kč měsíčně.
Levněji nejen v EU, ale i v Chorvatsku 
„S tarifem Vodafone Passport data mohou naši zákazníci v cizině v mobilu surfovat zcela bez obav, protože je jeden MB dat přijde na necelých 90 haléřů a když přečerpají měsíční datový limit, nezaplatí navíc ani korunu a mohou surfovat dál, jen se začnou připojovat pomalejší rychlostí,“ uvedl mluvčí Vodafonu Miroslav Čepický.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.