Pátek 04. prosince. Svátek má Barbora.

ING představila dva nové korunové fondy

Společnost ING Investment Management uvedla na trh dva nové korunové fondy fondů z rodiny z rodiny fondů nazvané Patrimonial. Ve svých portfoliích kombinují především jiné dluhopisové a akciové fondy z dílny ING a v menší části i ostatní cenné papíry.

 ING Vyvážený fond kombinuje akciové a dluhopisové investice v poměru 1:1. Fond odpovídá především požadavkům těch investorů, kteří hledají místo pro uložení svých peněz minimálně na 3 roky a zároveň chtějí vyvážený stupeň kolísání hodnoty majetku ve fondu.

Druhý fond ING Dynamický fond navyšuje akciovou složku až na 75 % celkové hodnoty portfolia. Zbylých 25 % tvoří opět dluhopisy. Tento fond bude spíše vyhovovat dlouhodobějším investorům s horizontem minimálně 5 let a také těm, kteří upřednostňují růstovější portfolio s vyšším očekávaným zhodnocením.

„Svět osobních investic dnes spěje k tomu, že na jedné straně bude chtít určitá skupina klientů co nejširší spektrum specializovaných fondů, a na straně druhé bude jiná část investorů chtít co nejjednodušší rozhodování, vysokou přidanou hodnotu od profesionálního správce a jistotu české koruny. Tomuto trendu vycházíme trvale vstříc: Během letošního roku jsme uvedli na trh řadu nových investičních příležitostí v českých korunách se zajištěním kurzu domácí měny,“ uvedl Miloš Filip, člen představenstva ING Investment Management.

Výhodou nově nabízených fondů z dílny ING Investment Management je zajištění fondů proti pohybům české koruny a eura, a také to, že správcovské poplatky se v těchto fondech fondů nezdvojují.

Zdroj:
Tisková zpráva ING Investment Management

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.