Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

ING Fondy nově dostupné přes internetové bankovnictví

Od 19.května rozšiřuje společnost ING své internetové bankovnictví. Vedle ING Konta získají klienti přístup také k investicím v ING Fondech.

„Klienti získávají společný přístup k ING Fondům a ING Kontu a s oběma produkty ING tak mohou jednoduše a rychle nakládat 24 hodin denně, “ komentuje Alexis George, generální ředitelka ING ČR/SR. „Systém je to velmi jednoduchý a proto i přístupný de facto pro každého. ”

Klienti teď mají možnost kontrolovat stav svého portfolia, obchodovat s fondy, nakupovat fondy z ING Konta, přestupovat mezi jednotlivými fondy, online měnit své údaje nebo data v investičním dotazníku apod. 

Zabezpečení obstarávají všechny standardní bezpečnostní mechanismy proti zneužití,  včetně šifrování komunikace mezi klientem a ING. Přístup je chráněn přístupovými prvky, které jsou známy pouze klientovi a po třetím neúspěšném přihlášení dojde k zablokování. 

Stávající klienti dostanou v nejbližších týdnech a měsících informační dopis a systém jim bude zprovozněn. Pro urychlení lze zavolat na Kontaktní centrum.

Zdroj: Tisková zpráva ING

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.