Pátek 23. října. Svátek má Teodor.

IKEA má slevy. V pět hodin ráno bylo ve frontě 250 lidí

Investice 17.11.2011 | 12:11 0 Komentářů

Kdo přijel až v sedm, ten se mezi prvních 500 vyvolených už nedostal

Praha – Někteří zákazníci dnes před prodejnou IKEA na pražském Černém Mostě i nocovali. Společnost totiž prvním 500 návštěvníkům nabídla slevový kupon na 2000 korun. Podle mluvčího Ikey Petra Chadraby přišli první zájemci již ve středu v deset večer. Před otevřením, k němuž došlo o půl desáté ráno, se fronta táhla přes celé parkoviště, informuje ČTK.
Podle té se až na několik případů předbíhání na konci davu k nestaly žádné incidenty. Lidé, kteří frontu vystáli, naopak na internetových diskusích uvádí, že před osmou ráno došlo ke rvačce, předbíhání bylo neúnosné a přítomná ochranka situaci neřešila.
Kdo přišel v sedm, měl smůlu
„My jsme tu od tři čtvrtě na pět a jsme zhruba dvěstěpadesátí, takže to máme jistě,“ chlubil se Josef Petrželka, jeden z čekajících ve frontě. Podle něj se slevové kupony dostanou pouze na lidi, kteří přišli hned po nich a stojí o několik metrů dál.
„Akce dobrá, stojíme tu už od pěti hodin a těch pět set lidí je tu minimálně dvakrát,“ poslal Petr Vašek v půl osmé ráno na Facebook IKEy. Další zákazník mu v diskusi odpovídá, že on přijel na sedmou ranní a když uviděl frontu, otočil se zpátky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.