Středa 22. září. Svátek má Darina.

Hypotéka od Poštovní spořitelny do konce března zdarma

Poštovní spořitelna do konce března nabízí klientům vyřízení hypotečního úvěru bez poplatku za zpracování. Úspora může činit až 25 000 Kč.

Zvýhodněná nabídka zpracování hypotečního úvěru bez poplatku se vztahuje na úvěry s dobou fixace 5 a více let.

„Kampaní chceme oslovit lidi v co nejširším měřítku. S hypotékou zamíříme alespoň na pár dnů na každou větší poštu i každé Finanční centrum, celkem na více než 1500 obchodních místech,“ upřesňuje rozsah kampaně Libor Svoboda, produktový manažer Poštovní spořitelny.

Poštovní spořitelna poskytuje kromě hypotečních úvěrů i Úvěr na bydlení. Spotřebitelský úvěr na bydlení je dostupný na všech větších poštách a finančních centrech a je vhodný pro ty, kteří hledají snadno dostupný úvěr bez ručení nemovitostí s nízkou úrokovou sazbou k pokrytí nákladů spojených s bydlením.

„Díky úrokové sazbě od 5,5 % p.a. (RPSN od 6 %) jednoznačně konkuruje jiným nabídkám na řešení pořízení či rekonstrukce bydlení,“ dodává Svoboda. Úvěr na bydlení lze poskytnout minimálně ve výši 20 000,- Kč, maximálně do 750 000,-Kč, a to až na 10 let. 

Poštovní spořitelna v současné době nabízí pět typů hypotečních úvěrů a Spotřebitelský úvěr na bydlení, ke kterému je navíc možné sjednat základní nebo rozšířené pojištění. Pojištění zajistí klientovi splácení úvěru i v nepředpokládaných životních situacích (plná invalidita, úmrtí, pracovní neschopnost či ztráta zaměstnání).

Zdroj: Tisková zpráva Poštovní spořitelny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.