Sobota 19. června. Svátek má Leoš.

Hypoteční banka posiluje obchodní oddělení

Banky Luboš Svačina 21.08.2008 | 13:25 0 Komentářů

Oddělení Externích distribučních sítí bude řídit Lucie Jirásková a za oblast Srategických aliancí Hypoteční banky bude odpovídat Miroslav Sága. Oba příchozí dříve působili v České spořitelně.

Novou ředitelkou útvaru Externí sítě, který se zaměřuje na podporu externích partnerů Hypoteční banky, bude od 1. srpna 2008 Lucie Jirásková, která dosud působila na postu Key Account Manager v České spořitelně. 

Lucie Jirásková nyní dokončuje studium ekonomie a managementu na Newton College a absolvovala řadu odborných kurzů. Hovoří anglicky a rusky a ve svém volném čase se věnuje cyklistice, lyžování a in-line bruslení. Je vdaná a má syna.

Koordinovala jsem také spolupráci externích prodejců s pobočkovou sítí a pracovala na podpoře dalšího rozvoje spolupracovníků. V této činnosti budu nyní pokračovat i v Hypoteční bance, jedničce na trhu hypoték,“ vysvětluje Lucie Jirásková. 

Nově vzniklý útvar Strategické aliance od začátku srpna vede Miroslav Sága, který v České spořitelně zastával post ředitele odboru externího prodeje. Miroslav Sága vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a následně Vysokou školu ekonomie a managementu, kde získal titul MBA. Hovoří anglicky, rusky a polsky a ve volném čase hraje tenis, fotbal a zajímá se o historii. Je ženatý a má dvě děti. 

„Jedním z hlavních cílů Hypoteční banky je zaměření na multibrand. V současné době již Hypoteční banka prodává své hypotéky v obchodních sítích mateřské ČSOB, Poštovní spořitelny a Citibank, nově také přes Českou Pojišťovnu, ING Životní pojišťovnu a společnost RE/MAX. Vytvořit útvar na podporu spolupráce se strategickými partnery byl proto logickým důsledkem tohoto plánu a já jsem rád, že se na něm mohu osobně podílet a útvar vést,“ uvedl Miroslav Sága.

Nadřízeným obou zmíněných úseků bude Vlastimil Nigrin, který zastává v Hypoteční bance pozici generálního ředitele pro věci obchodní, a do Hypoteční banky přešel na začátku června 2008 rovněž z České spořitelny

Zdroj: Tisková zpráva Hypoteční banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.