Středa 04. srpna. Svátek má Dominik.

Hypoteční banka dále expanduje formou multibrandu

Hypoteční úvěry Hypoteční banky převlečené do svých firemních barev začne od dubna letošního roku poskytovat Česká pojišťovna a ING pojišťovna. Hypoteční banka uvažuje o dalších partnerech.

Hypoteční banka dále posiluje svou pozici jednoho z největších poskytovatelů hypotečních úvěrů na českém trhu. Navázáním spolupráce s Českou pojišťovnou a pojišťovnou ING rozšiřuje počet svých obchodních partnerů, kteří budou poskytovat, i když vždy individuálně modifikovanou, hypotéku z dílny Hypoteční banky.

„Domnívám se, že nyní nastal čas posunout se o krok dál a trochu jiným směrem,“ komentuje vývoj Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky. „Samozřejmě stále vyvíjíme nové produkty a služby, ale zároveň přemýšlíme, co by klientům zásadním způsobem ještě více zpřístupnilo hypotéky. Odpověď je jednoduchá: najít je na místech, která běžně navštěvují, odbourat nutnost návštěvy na pobočce banky. Náš recept se jmenuje multibrand.“

V současnosti Hypoteční banka při prodeji svých hypoték spolupracuje s obchodní sítí mateřské ČSOB, Poštovní spořitelny, Citibank a společnosti RE/MAX. Od dubna začíná spolupracovat také s ING a Českou pojišťovnou, která očekává v prvním roce objem poskytnutých hypoték v rozmezí 1 – 2 miliard Kč.

"Příští fází multibrandu může být prodej hypoték například přímo v obchodních sítích developerů a realitních kanceláří. Do budoucna nevylučujeme ani spolupráci s velkými hypermarkety. Příkladem může být hypermarket Tesco, který svým britským zákazníkům nabízí komplexní finanční služby včetně hypoték," odhaluje plány Hypoteční banky Jan Sadil.

Zdroj:
Tisková zpráva Hypoteční banky
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.