CZK/€ 24.260 -0,45%

CZK/$ 22.089 -0,77%

CZK/£ 28.039 -0,11%

CZK/CHF 25.207 -0,23%

15. 02. 2008

0 komentářů

Hypoteční banka chystá od pondělí novou akční nabídku

 


 

Ve dnech od 18.2. do 18.3. 2008 bude u hypoték s pětiletou a delší fixací účtován nulový poplatek za zpracování úvěru, čímž mohou klienti ušetřit až 25 000 korun. Tato nabídka bude platit pro všechny produkty kromě předhypotečního úvěru a hypotéky bez doložení příjmu.

„Po úspěšné Vánoční hypotéce, která se setkala s velkým ohlasem u našich klientů, představujeme obdobně koncipovanou akční nabídku. Dlouho platil trend, že v zimě lidé řešili zcela jiné otázky než své bydlení. V posledních letech se nám však potvrzuje, že bydlení se dostává do centra zájmu také v zimních měsících. Nabídka realit je bohatá, možnosti sjednat dodavatele stavebních prací jsou větší,“ vysvětluje Bohdan Suchánek, ředitel marketingu a PR Hypoteční banky.

„Právě proto jsme se rozhodli nabídnout našim klientům výhodu v podobě stoprocentní slevy na poplatku za zpracování úvěru. Zvýhodnění pětiletých a delších fixací úrokové sazby jsme zvolili s ohledem na jejich stále vyšší popularitu. Akční nabídku podpoříme i reklamní kampaní s novým komunikačním konceptem hypotečních specialistů.“

REKLAMA

Zdroj: Tisková zpráva Hypoteční banky

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *