Středa 22. září. Svátek má Darina.

Hypoteční banka chystá od pondělí novou akční nabídku

Hypoteční banka uvádí od pondělí na trh časově omezenou nabídku.

Ve dnech od 18.2. do 18.3. 2008 bude u hypoték s pětiletou a delší fixací účtován nulový poplatek za zpracování úvěru, čímž mohou klienti ušetřit až 25 000 korun. Tato nabídka bude platit pro všechny produkty kromě předhypotečního úvěru a hypotéky bez doložení příjmu.

„Po úspěšné Vánoční hypotéce, která se setkala s velkým ohlasem u našich klientů, představujeme obdobně koncipovanou akční nabídku. Dlouho platil trend, že v zimě lidé řešili zcela jiné otázky než své bydlení. V posledních letech se nám však potvrzuje, že bydlení se dostává do centra zájmu také v zimních měsících. Nabídka realit je bohatá, možnosti sjednat dodavatele stavebních prací jsou větší,“ vysvětluje Bohdan Suchánek, ředitel marketingu a PR Hypoteční banky.

„Právě proto jsme se rozhodli nabídnout našim klientům výhodu v podobě stoprocentní slevy na poplatku za zpracování úvěru. Zvýhodnění pětiletých a delších fixací úrokové sazby jsme zvolili s ohledem na jejich stále vyšší popularitu. Akční nabídku podpoříme i reklamní kampaní s novým komunikačním konceptem hypotečních specialistů.“

Zdroj: Tisková zpráva Hypoteční banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.