Čtvrtek 22. října. Svátek má Sabina.

Hušák o Sazce před soudem: Připomíná to konkurzní mafii

Investice 26.05.2011 | 19:17 0 Komentářů

Exkluzivní rozhovor s ředitelem krachující loterijní firmy Alešem Hušákem, část 2.

Praha – Řízení se Sazkou připomíná praktiky konkurzní mafie z 90. let minulého století, tvrdí generální ředitel krachující loterijní firmy Aleš Hušák.
Hušák poskytl Aktuálně.cz exkluzivní rozhovor (jeho první část najdete ZDE), v němž popisuje další kroky, které chce učinit v rámci insolvenčního řízení se Sazkou.
A.cz: Jak budete coby dlužník reagovat na čtvrteční přezkum pohledávek? Vaši právníci při něm zpochybnili to, zda byl dodržen zákon, pokud jde například o lhůty, v nichž se mají věřitelé seznamovat se všemi pohledávkami. Soudce Jaromír Harmach je ovšem na místě zamítl. Chystáte se odvolat?
Teď jste mne dostal do složité situace a já musím velmi vážit slova. Jsme u něčeho, co je ale třeba říct. Já jsem rád, že média informují o Sazce tolik a prakticky živě. Nejspíš poprvé v životě jsem rád, že mediální kontrola je tak silná. Protože ze zpráv, které mám, a z toho, co se v posledních týdnech dělo, musím konstatovat, že jsem myslel, že už doby postupů soudů á la soudce Berka (konkurzní mafie v 90. letech – pozn. red) jsou pryč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.