CZK/€ 23.490 -0,26%

CZK/$ 21.598 -0,16%

CZK/£ 26.717 +0,02%

CZK/CHF 23.563 -0,31%

19. 11. 2019

0 komentářů

Home Credit znovu investoval dva miliony eur do maďarské platební brány

 

Podle zprávy o pololetních výsledcích skupiny Home Credit Group investovala skupina další dva miliony eur do maďarské Barion Payment, která provozuje platební systém Barion. Ten je složen z elektronické peněženky a platební brány. 

Loading 

„Dva miliony eur jsme investovali při vstupu a další dva miliony jsme doinvestovali,“ řekl ředitel komunikace společnosti Home Credit Milan Tománek. Původně měla být celková investice do Barionu až šest milionů eur, ale podle Tománka vstoupil do firmy jiný investor, který nabídl vyšší cenu.

Kromě on-line transakcí se budapešťská firma v Česku zaměřuje na elektronické nákupy zboží a služeb a je vlastníkem licence výdejce elektronických peněz. Jeho cílovými trhy jsou též Slovensko, Německo a Rakousko.
Zdroj : E15.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Evropské realitní firmy výrazně propadly, duch nemovitostí obchází banky na Starém kontinentu

Od prosince 2021 se evropské realitní firmy propadly o 43 %. Vyšší úrokové sazby snižují hodnotu jejich aktiv a postupně rostoucí úrokové náklady jim ujídají z provozních peněžních toků. Celé odvětví má nízký P/B poměr 0,7x, a trh tedy nejspíš očekává, že si jejich aktiva i peněžní toky v budoucnu […]

Text: Redakce

31. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *