Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

Home Credit nabízí půjčku se zárukou spokojenosti

Banky Daniel Kuchta 01.10.2008 | 11:22 0 Komentářů

Společnost Home Credit umožňuje všem klientům, kteří si vezmou Telefonní půjčku, rozmyslet si a bez udání důvodů a bez poplatků či sankcí, do tří měsíců úvěr vrátit. Za toto období nebudou účtovány ani žádné úroky.

Záruka spokojenosti se týká jakékoliv varianty Telefonní půjčky od 10 000 do 150 000 korun, splatností v rozmezí 10 až 84 měsíců a trvá tři měsíce od podpisu úvěrové smlouvy. Úvěr se vyřizuje telefonicky na bezplatné lince a po schválení a podpisu smlouvy jsou mu zaslány na účet, nebo vyplaceny na poště. RPSN se pohybuje od 17 % a klienti neplatí poplatky za uzavření, vedení i předčasné splacení úvěru.

Home Credit je společnost specializovaná na úvěry a jako taková má schopnost pružně reagovat na potřeby svých zákazníků. Ti jsou dnes zvyklí získat spolu se zbožím také možnost nákup si rozmyslet a zboží v určité lhůtě vrátit, což lidé ocení zejména v čase předvánočních nákupů. Stejně jako zavedení a seriózní prodejci spotřebního zboží teď Home Credit nabízí, jako jediný na trhu, klientům tuto nadstandardní možnost i v oblasti úvěrových služeb,“ uvádí Erich Čomor, generální ředitel společnosti Home Credit a. s.

Zdroj: Tisková zpráva Home Credit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.