Sobota 27. února. Svátek má Alexandr.

Home Credit a Broker Consulting, nabízí klientům kartu Premia s řadou benefitů

Banky Daniel Kuchta 23.10.2008 | 14:26 0 Komentářů

Při každé platbě Premia kartou, kterou nabízí společnosti Home Credit a Broker Consulting se klientům ukládá 1 až 10 % z hrazené částky na speciální konto.

Karetní program Premia a síť partnerských obchodů pod stejným jménem vytvořila společnost Home Credit. „Program Premia je založen na výhodách, které klientovi poskytujeme při jeho běžných výdajích. Stačí, když nakupuje stejně jako doposud, a může si jednoduše vydělat až několik tisíc korun ročně. Z každého svého nákupu, který zaplatí kartou, totiž získá část peněz zpět. Sám se přitom může rozhodnout, jak tyto prostředky dále využije,“ uvádí Erich Čomor, generální ředitel společnosti Home Credit a. s.

Při platbě Prenia kartou od Broker Consulting se klientovi připíše na prémiové konto minimálně 1 %, obchody sítě Premia nabízejí až 10 % z hodnoty nákupu a k tomu až 20 % okamžité slevy na zboží. Peníze, které se na účtu nahromadí, může klient použít podle svého rozhodnutí k úhradě stavebního spoření, životního pojištění či jiných finančních produktů, případně dále investovat podle doporučení finančního konzultanta.

Síť Premia zahrnuje značky, jako jsou Asko Nábytek, Sunny Days, OP Prostějov, Sportisimo, Fokus Optik a další. Nově se síť rozrostla o obchody společností Comfor (výpočetní technika), Vitaland (doplňky stravy), Svět her (společenské hry a hlavolamy) a Domi Bags (prodejce cestovních zavazadel Samsonite).

Premia karta Broker Consulting patří do rodiny mezinárodních platebních karet MasterCard a jako s takovou s ní lze bez poplatků platit u nás i v zahraničí, případně vybírat hotovost z bankomatů po celém světě. Klienti mohou pravidelně využívat bezúročného období v délce až 51 dní. Při aktivním používání karty nehradí žádné poplatky za vedení účtu ani za měsíční výpisy.

Zdroj: Tisková zpráva Home Credit a Broker Consulting

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.