Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

Havarijní pojištění online nově na Top-pojisteni.cz

Internetová makléřská pojištovací společnost Top-Pojištění.cz, kromě povinného ručení a cestovní pojištění, včera začala nabízet online uzavření smlouvy havarijního pojištění.

Sjednání produktů z nabídky společnosti Top-Pojištění.cz probíhá kompletně online. Zájemce o havarijní pojištění vyplní na webových stránkách odpovídající formuláře týkající se pojišťovaného motorového vozidla a tento formulář elektronicky odešle. Podpisem smlouvy se, díky novelizaci zákona o pojistné smlouvě, rozumí zaplacení první splátky pojistného, maximálně však ve lhůtě 15 dnů od uzavření smlouvy. Pojistná smlouva příjde klientovi následně poštou.

Do 48 hodin od uzavření smlouvy, resp. zaplacení pojistného klienta kontaktuje asistenční služba ÚAMK, která s klientem domluví termín prohlídky vozidla a pořízením jeho fotodokumentace. Jedná se o opatření k zamezení pojistných podvodů. Teprve od prohlídky vozidla pověřeným pracovníkem asistenční služby začíná platit pojistka v plném rozsahu!

Zájemce o havarijní pojištění vozidla si může v současnosti na portálu top-pojisteni.cz vybrat z nabídky 3 pojišťoven (Triglav, ČSOB Pojišťovna a Generali), přičemž v nejbližších měsících plánují provozovatelé portálu nabídnout pojištění dalších 4 tuzemských pojišťoven.

"Velice nás těší přízeň klientů, jejichž počet stále dynamicky narůstá. V nejbližších dnech dosáhneme důležitého mezníku – 50 000 klientů. Doposud jsme navíc zprostředkovali pojištění s celkovým předepsaným pojistným za více než 180 milionů Kč," hodnotí dosavadní působení společnosti na českém trhu Alena Bartoňová, jednatelka a finanční ředitelka společnosti Top-Pojištění.cz.

Zdroj:
Tisková zpráva Top-Pojištění.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.