Středa 23. září. Svátek má Berta.

Genius Optimal nabízí i pojištění rizikových sportů

Klienti GE Money Bank získají s balíčkovým kontem Genius Optimal v rámci jednoho měsíčního poplatku také cestovní pojištění Komfort.

Pojištění Komfort se vztahuje kromě samotného klienta také na rodinné příslušníky, či osoby blízké. Pojištění kryje pojištění léčebných výloh v zahraničí ve výši 1 700 000 Kč, škody na zavazadlech, náklady na zrušení letu, cesty nebo zájezdu a zahrnuje také rozšířené krytí extrémních sportů jako například snowboardingu a lyžování.

Cestovní pojištění Komfort je součástí stříbrné platební karty MasterCard vydávané k paušálnímu účtu Genius Optimal. Poskytuje dostatečný limit pojistného plnění ve výši 1,7 miliónu Kč a zároveň kryje také nejoblíbenější zimní, ale i letní extrémní sporty,“ říká Viktor Houška, senior manažer pojišťovacích produktů GE Money Bank. „V případě, že rodina vyjede na zimní dovolenou a vlastní platební karty k účtu Genius Optimal, nemusí si sjednávat dodatečné cestovní pojištění a může tak ušetřit až několik tisíc korun. Plnohodnotné cestovní pojištění Komfort klienti získávají jako součást balíčkového konta Genius Optimal,“ dodává Viktor Houška.

Zdroj: Tisková zpráva GE Money Bank

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.