Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

Generální ředitel ZUNO Bank Tomáš Kuna končí

Banky 25.07.2012 | 11:07 0 Komentářů

Tomáš Kuna, generální ředitel ZUNO Bank, odchází z banky. Oficiálním důvodem jsou organizační změny a zahrnutí české banky pod jednotnou centrálu.

Vyjádření ZUNO Bank k odchodu generálního ředitele Tomáše Kuny:

„ZUNO je dynamický start up budovaný na zelené louce, který je na trhu jen necelé 2 roky. Každý nový startup prochází určitým vývojem a ani ZUNO není v tomto ohledu výjimkou. Na českém a slovenském trhu jsme začínali v modelu spolupráce založeném na úzké spolupráci mezi centrálou na Slovensku a lokálními pobočkami. Tato struktura se ukázala jako funkční, avšak ne tolik dynamická a výkonná, jak bychom si přáli. Z toho důvodu je pro nás rozumným rozhodnutím integrovat oba týmy pod jednu centrálu bez potřeby lokálního managementu. Nový model organizační struktury nám umožní rychlejší a efektivnější komunikaci mezi centrálou a jednotlivými pobočkami. Právě díky slovenské centrále se sídlem v Bratislavě máme velkou konkurenční výhodu, které bychom rádi na sto procent využili ještě před tím, než vstoupíme na nové trhy v regionu střední a východní Evropy.“

Tomáš Kuna nastoupil na post generálního ředitele ZUNO Bank k 1. lednu 2012, kdy vystřídal Miroslava Střihavku, který stál u založení české ZUNO Bank. ZUNO Bank začala působit na českém trhu 19. 7. 2011.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.