Čtvrtek 01. října. Svátek má Igor.

Generali představila rozšířenou verzi rodinného pojištění Allegro

Pojištění Allegro v rámci jedné smlouvy kombinuje životní, úrazová a nemocenská pojištění až pro 8 osob najednou, včetně plné invalidity II. stupně úrazem i nemocí.
Nově bude klientům přispívat 500 Kč na prevenci onkologických onemocnění. Výhradním distributorem je poradenská společnost Partners.

Pojištění Allegro kromě pojištění života a zdraví nabízí klientům také asistenční služby a rozsah pojistného krytí je možné rozšířit o pojištění onkologických onemocnění. To se však vztahuje pouze na riziko diagnózy rakoviny mužských i ženských pohlavních orgánů a nález zhoubného nádoru prsu. Klienti k tomuto pojištění získají od pojišťovny možnost pravidelně čerpat 500korunový příspěvek na na úhradu nákladů preventivní péče .

"Jsme rádi, že v našem produktovém portfoliu máme pojištění Allegro, které pro své kvality patří mezi nejvíce sjednávaná pojištění našimi finančními poradci. Rozšíření smyslu komerčního životního pojištění i do oblasti prevence závažných onemocnění považujeme za velice důležitý krok a budeme v této aktivitě pokračovat,” říká Dušan Šídlo, produktový manažer finančně-poradenské společnosti Partners, který Generali pomáhal s vývojem Allegra.

Zdroj: Tisková zpráva Generali

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.