Čtvrtek 13. prosince. Svátek má Lucie.

GE Money odměňuje za výběry z bankomatů

Banky Daniel Kuchta 02.08.2011 | 14:39 2 komentáře

GE Money Bank nabízí v rámci programu GEniální možnost zvolit si odměnu ve formě slevy z nákupu u partnerů banky při výběru z jejích bankomatů.

Odměnu ve formě slevy získávají všichni uživatelé bankomatů, nejenom klienti banky. Bankomaty v současnosti nabízí slevové kupóny na občerstvení u McDonald’s (velké Big Mac McMenu s jedním sendvičem Big Mac navíc za 139 korun), nebo zboží z lékáren Dr.Max (při nákupu na 500 korun sleva 50 korun, při nákupu nad 1 000 korun sleva 100 korun).

Díky tomu, že máme čtvrtou nejširší síť bankomatů v České republice, jsou odměny z výběrů dostupné všem, tedy i těm, kteří nejsou našimi klienty. Zvlášť těmto uživatelům bankomatů usnadní program GEniální výběr každodenní rozhodování, z jakého bankomatu si hotovost vybrat. Pokud nemají po ruce bankomat své banky, slevový kupón jim příjemně vynahradí poplatek za výběr z jiného bankomatu, který jim případně jejich banka účtuje,“ říká Alice Škývarová, manažerka rozvoje bankomatů GE Money Bank, a dodává: „Aktuálně si mohou uživatelé vybrat slevový kupón k nákupu občerstvení v restauracích McDonald’s a na zboží z lékáren Dr.Max. Další partnery budeme do programu průběžně přidávat.“

Zdroj: Tisková zpráva GE Money Bank

2 komentáře: “GE Money odměňuje za výběry z bankomatů”

  1. Majka napsal:

    Aktuální kupóny do McDonaldu jsou vždy na http://slevovy­kupon.net/sto­res/mcdonalds/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.