Pátek 30. října. Svátek má Tadeáš.

GE Money Bank se více zaměří na podnikatele

Banky Luboš Svačina 17.02.2010 | 13:47 0 Komentářů

GE Money Bank plánuje zvýšit svůj tržní podíl napříč segmenty firemního bankovnictví. Za tímto účelem banka rozšiřuje portfolio služeb pro tento segment a mění strukturu firemní distribuce.

"Cílem GE Money Bank je podstatným způsobem posílit naší pozici v oblasti firemního bankovnictví. Jsme přesvědčení, že právě současné období je optimální pro růst v této oblasti. Současně očekáváme, že v letošním roce dojde k zostření konkurence ve firemním bankovnictví, a to zejména s ohledem na vývoj v oblasti půjček obyvatelům, který dočasně bude mít vliv na vytvoření "dvourychlostního" vývoje v českém bankovnictví. To se mimo jiné stane výhodou pro firmy stojící na kvalitním základu. Zřetelně můžeme pozorovat změny v chování nejen bank, ale i firemních klientů. Banka, která v tomto období dobře dokáže analyzovat potřeby a situaci klientů a adekvátně jim vyhoví, bude mít velkou výhodu i v budoucnu," říká Jiří Báča, ředitel firemního bankovnictví GE Money Bank.

Oblasti, na které se GE Money Bank bude nově také soustřeďovat, jsou Trade finance, fondy Evropské unie a segment exportérů a importérů. Pro exportéry a importéry GE Money Bank připravila balíček služeb, obohacený o spořicí účet v cizí měně, firmy mohou využívat také VIP kurzovní lístek pro směnu valut a internetové bankovnictví Bankklient.

V souvislosti s expanzí v oblasti firemního bankovnictví mění GE Money Bank strukturu distribuční sítě. Zaměří se na osobní přístup ke svým klientům a otevírá osm komerčních center pro velké firmy a osm obchodních center pro malé a střední podnikatele. Mikro a malé podnikatele GE Money Bank v současnosti obsluhuje na 230 pobočkách své obchodní sítě.

Zdroj:
Tisková zpráva GE Money Bank

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.