Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

GE Money Bank rozšiřuje síť designových poboček

Banky Luboš Svačina 27.10.2009 | 10:47 0 Komentářů

GE Money Bank otevře na pražském Chodově další ze svých „IDEO poboček“. Pro klienty čekající na obsloužení jsou na pobočkách k dispozici například vzdělávací knihovny nebo terminál pro obsluhu elektronického bankovnictví.

Nový koncept pobočky IDEO přesně vystihuje příslib značky GE Money Bank. Současné pojetí je méně komplikované, jednoznačnější a hlavně zvyšuje orientaci na zákazníka,“ říká Zuzana Gavendová, vedoucí obchodního místa GE Money Bank a dodává: „Osobně největší přínos inovované pobočky spatřuji v novém uspořádání, které celkově šetří klientův čas. Například při příchodu do pobočky mohou klienti využít elektronického pořadníku, kde se zaregistrují a následující čas pak efektivně využít například ve vzdělávací knihovně.“

Klienti novou pobočku s designem společnosti IDEO naleznou v Praze 4 v ulici V Parku. „První pobočku v novém designu jsme otevřeli začátkem letošního roku. V té době jsme považovali za reálné, že jich během roku otevřeme ještě dalších pět," uvedl Pavel Mencl, Senior Business Development Manager GE Money Bank, který má modernizaci stávajících i otvírání nových poboček na starosti.

Zdroj:
Tisková zpráva GE Money Bank

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.