Pondělí 08. března. Svátek má Gabriela.

GE Money Bank přichází na trh se spořícím účtem a úrokem 3,6 %

Banky Luboš Svačina 10.02.2009 | 13:40 0 Komentářů

GE Money BAnk přichází s akční nabídkou spořícího účtu Genius Plus s úrokovou sazbou 3,6 % p.a. Účet je určen jak retailové klientele, tak podnikatelům.

"Naším cílem je nabízet klientům stále něco navíc. Proto jim přinášíme účet s nejvyšší úrokovou sazbou. Jako jediná velká banka na trhu v tuto chvíli nabízíme sazbu na spořícím účtu Genius Plus ve výši 3,6 % ročně. Ostatní srovnatelné spořící produkty mají sazby nižší," uvedl Peter Mikuš, manažer spořících a investičních produktů GE Money Bank.

Vedení účtu je zdarma, stejně jako internetové, telefonní bankovnictví a zasílání výpisů z účtu. Úročení na úrovni 3,6 % p.a. podmiňuje GE Money Bank minimálním zůstatkem na účtu ve výši 40 000 Kč. Na vklad se neváže žádná výpovědní lhůta, takže peníze jsou klientům ihned k dispozici. Minimální vklad činí 200 Kč.

Úroky se připisují měsíčně a stávají se součástí vkladu. Úroková sazba je vyhlašovaná, tím pádem se může průběžně měnit, což je stejné jako u konkurečních bank. Úroková sazba 3,6 % je tedy zatím garantována nejpozději do konce dubna 2009, kdy končí marketingová kampaň na podporu účtu Genius Plus. 

"Naší snahou je, aby úroková sazba na novém spořícím produktu stále patřila k nejvyšším na trhu. Klient tak bude mít jistotu, že s účtem Genius Plus bude mít nejvyšší zhodnocení svých financí," dodal Peter Mikuš.

Zdroj: Tisková zpráva GE Money Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.