Pátek 21. ledna. Svátek má Běla.

GE Money Bank mění své jméno na MONETA Money Bank

Banky 25.04.2016 | 08:36 0 Komentářů

Změna názvu banky je v přímé návaznosti na oznámení vstupu na akciový trh. Skupina General Electric, která hodlá ustoupit z finančního trhu prodává většinový podíl akcií a hodlá se tak nadále věnovat především průmyslovému odvětví.

Nabídka akcií určená institucionálním investorům – Oznámení cenového rozpětí Cenové rozpětí od 68,0 Kč do 85,0 Kč za jednu akcii, které bude při střední hodnotě tohoto cenového rozpětí znamenat tržní kapitalizaci ve výši 39,1 miliardy Kč

Goldman Sachs International, J.P. Morgan a Citigroup působí v souvislosti s Nabídkou jako společní globální koordinátoři (Joint Global Coordinators) a dále jako vedoucí knihy objednávek (Lead Joint Bookrunner). Společnost WOOD & Co pak působí jako další vedoucí manažer (Joint Lead Manager) a kotační agent (Listing Agent).

Tomáš Spurný, generální ředitel Společnosti, řekl: „Jsme potěšeni, že po silné prvotní odezvě ze strany institucionálních investorů dnes můžeme zahájit plánované IPO. Jako další významný krok na naší cestě k tomu stát se nezávislou českou bankou dnes současně oznamujeme naši novou obchodní firmu a značku – MONETA Money Bank.

Zdroj: Tisková zpráva GE Money Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.