Pondělí 01. března. Svátek má Bedřich.

GE Money Bank: Hypotéky si budeme prodávat sami

GE Money Bank rozvazuje spolupráci s finančně poradenskými společnostmi a hypotečními makléři v oblasti prodeje hypotečních úvěrů. Chce se soustředit na prodej prostřednictvím vlastní pobočkové sítě.

"GE Money Bank se nyní soustředí na prodej hypoték především prostřednictvím své distribuční sítě – 221 poboček. Prostřednictvím této 4. největší pobočkové bankovní sítě v ČR budeme efektivněji nabízet produktovou nabídku v oblasti hypoték," uvedl pro server Hypoindex.cz Milan Kříž, tiskový mluvčí GE Money.

GE Money Bank připravuje též řadu produktových novinek. Již aktuálními jsou slevy na úrokové sazbě v případě zřízení některého z vybraných produktů banky ve výši 0,25 procentního bodu a sleva 0,5 procentního bodu v případě refinancování.

Pozor! Refinancování hypotéky může mít neblahé daňové dopady! Čtěte v článku "Chcete snížit daně o zaplacené úroky? Nesmíte refinancovat!" na serveru Hypoindex.cz.

Zdroj:
Hypoindex.cz

3 komentáře: “GE Money Bank: Hypotéky si budeme prodávat sami”

 1. like.n0.other napsal:

  moc tomu nerozumim. Proc ukoncovat spoluprace, ktere je nic nestoji? Stejne si myslim, ze za cas opet zacnou spolupracovat, protoze tlak ze strany MLM poradenskych spolecnosti se bude zvysovat a stejne tak jejich produkce ve prospech konkurence.

  • Ondřej Záruba napsal:

   Pokud vím,tak GE mělo vždy poměrně dost tvrdá kritéria na odbornou schopnost externistů.S multilevely nikdy moc intenzivně nespolupracovalo.

   • Majk napsal:

    S ohledem na to, jaké sazby Ge nabízí a jakým způsobem financuje i ostatní produkty /vyšší úrokové sazby na pokrytí případných neplatičů/, tak se zase až tak nestane -ruku na srdce, kolik hypo jste přes Ge dělali?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.