Čtvrtek 03. prosince. Svátek má Svatoslav.

FLEXI Pojišťovny ČS rozšiřuje okruh pojištěných rizik

Životní pojištění FLEXI umožní od nového roku připojištění pracovní neschopnosti z důvodu úrazu. Jednou z dalších novinek je zjednodušení procesu zdravotního zkoumání při uzavírání pojistné smlouvy.

FLEXI od Pojišťovny České spořitelny rozšiřuje od nového roku paletu pojistného krytí. K pojištění pracovní neschopnosti z důvodu nemoci bude možné sjednat rozšíření také o úrazové příčiny. Pojištění pro případ smrti z jakýchkoliv příčin nabídne pojišťovna nově s individuálním koncem a možností volby různé výše i délky trvání pro oba pojištěné. Další novinkou je zjednodušení procesu zdravotního zkoumání. 

„S odstupem času pravidelně vyhodnocujeme parametry našeho FLEXI životního pojištění a na základě průběžných diskuzí s našimi partnery a klienty jsme připravili několik nových vylepšení. Zásadní je nová možnost individuální volby rozsahu i délky pro všechny typy pojištění obou pojištěných nebo rozšíření pojištění pracovní neschopnosti o možnost připojištění úrazu,“ říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny . „Další úpravy FLEXI byly vyvolány změnami legislativy v oblasti důchodového pojištění a zákonné definice invalidity,“ dodává Petr Procházka. Více informací o inovacích ŽP FLEXI naleznete zde.

Od ledna 2009 využívá pojistné ochrany v rámci FLEXI životního pojištění více než 200 000 osob. Na téměř 120 000 smlouvách je tak pojištěno 140 000 dospělých a 65 000 dětí.

Zdroj: Tisková zpráva Pojišťovny České spořitelny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.