Úterý 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

Firmy založené uprchlíky dostanou celkem 12 miliard korun

Investice 20.09.2016 | 09:11 1 Komentář

Investici do zvládnutí migrační krize hodlá učinit i americký investor George Soros. Ten vloží do firem založených uprchlíky 500 milionů dolarů (12 miliard Kč).

Budeme investovat do start-upů, do zavedených společností, do iniciativ se společenským dopadem a do firemzaložených migranty a uprchlíky. Předpokládáme, že tyto investice budou ziskové. Ale naším primárním cílem je vytvořit produkty a služby, které skutečně pomohou migrantům i hostitelským společnostem,“ řekl Soros.

Cílem je přesvědčit soukromý sektor i ostatní investory, že takto vložené peníze pomohou motivovat uprchlíky se lépe integrovat do celosvětového systému ekonomiky.

Zdroj: Lidovky.cz

Jeden komentář: “Firmy založené uprchlíky dostanou celkem 12 miliard korun”

  1. Miloslav Dědek napsal:

    Současný stav světa je bohužel takový, že všechno a především veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné doplnit, že to plánují a řídí „lidé velkých peněz“, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálových hodnot. Více je uvedeno v článku: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM – http://miloslav7­.blogspot.cz/2016/08/­globalni-financni-system.html
    Jedna možná cesta ven z tohoto bludného kruhu je uvedena v článku: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7­.blogspot.cz/2016/09/­novy-svetovy-rad.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.