Úterý 01. prosince. Svátek má Iva.

Fio otevírá další pobočku v Plzni

Finanční skupina Fio dnes otevírá již druhou pobočku v Plzni. Pobočka bude poskytovat plný rozsah bankovních i investičních služeb, zejména vedení účtů bez poplatků a obchodování s cennými papíry.

Nová pobočka sídlí v centru Plzně na adrese Prešovská 13 a bude otevřena v době 8:30 – 18:00 v pondělí až ve čtvrtek, resp. 8:30 – 17:00 v pátek.

„Jde o druhou pobočku Finanční skupiny Fio v Plzni a šestapadesátou pobočku v celé České republice. Naším plánem je otevřít do konce roku ještě šestou pobočku v Praze, a to přímo v sídle celé skupiny. Dokončením těchto dvou nových poboček v podstatě zdárně finišuje projekt zásadní rekonstrukce pobočkové sítě vzniklé v roce 2007 splynutím původních obchodních sítí Fio a RM-SYSTÉM, jenž byl zahájen před necelými dvěma roky. V rámci tohoto projektu jsme na přibližně padesáti místech nejen po celé České republice, ale též na Slovensku a v Maďarsku přemístili regionální pobočky do reprezentativních prostor ve frekventovaných částech měst, případně založili zcela nové pobočky, čímž jsme učinili další krok směrem ke zpřístupnění našich služeb širšímu okruhu zájemců," komentuje rozšiřování pobočkové sítě Fio Marek Polka, vedoucí Klientské divize skupiny.

Zdroj: Tisková zpráva Fio

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.