Úterý 29. září. Svátek má Michal.

Fio banka umožňuje otevření účtu bez návštěvy pobočky

Banky Luboš Svačina 19.01.2011 | 15:46 0 Komentářů

Fio banka nabízí nově možnost požádat o běžný účet prostřednictvím internetového formuláře a potřebnou dokumentaci následně potvrdit v pohodlí domova.

Fio banka nově umožňuje otevření účtu bez nutnosti návštěvy pobočky. Na stránkách www.fio.cz si klient může vyplnit formulář, po jehož vyplnění obdrží smluvní dokumentaci. Po podpisu příslušných dokumentů a zaslání aktivační platby může klient nový účet ihned využívat. Alternativou ke zřízení účtu na dálku je vyplnění formuláře a výběr pobočky, na níž dojde k podpisu smlouvy – s právem přednostního vyřízení. Dokumentace je pak připravena na daném obchodním místě, o čemž je klient informován prostřednictvím SMS zprávy.

Pro klienty na letošní rok připravuje více Fio banka mnohem více novinek. Mimo jiné napříiklad službu smartbanking nebo výhodnější zahraniční platby mimo eurozónu. V horizontu čtvrt roku nabídne možnost platit rychle a bezpečně na internetu prostřednictvím platební brány PayMyWay. Pro investory pak výhodnější obchodování na americkém trhu nebo snadné konverze měn on-line.

"Naše plány pro rok 2011 jsou opět podřízeny zlepšování a rozšiřování služeb. Vedle zmíněných novinek hledáme pro klienty cestu, jak nabídnout výběry z bankomatu zdarma. Rovněž plánujeme postupné otevírání poboček i v menších městech. Přízeň klientů, jejichž celkový počet nyní dosahuje téměř osmdesát tisíc, a jejich opakované ocenění v klientském ratingu OVB Vstřícná banka napovídá, že jdeme správným směrem,“ říká k tomu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Zdroj:
Tisková zpráva Fio banky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.