CZK/€ 23.680 +0,08%

CZK/$ 22.037 +1,31%

CZK/£ 26.918 +0,71%

CZK/CHF 23.982 +1,03%

21. 11. 2017

0 komentářů

Fio banka umožní svým klientům investovat do vlastních podílových fondů

 

Fio banka získala před několika týdny licenci ČNB pro založení Fio investiční společnosti. Svým klientů chce během první poloviny příštího roku nabídnout možnost investovat do vlastních akciových podílových fondů bez minimálního vkladu a vstupního poplatku.

Loading 

„Klientům chceme nabízet hlavně akciové podílové fondy, neplánujeme žádný minimální vklad ani vstupní poplatek,“ uvedl Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky. Banka tím reaguje na rostoucí zájem lidí zhodnocovat peníze prostřednictvím podílových fondů.

Ve svých plánech na předpokládaný objem spravovaných prostředků je banka opatrná. Během tří let chce spravovat jednu miliardu korun. Podílové fondy bude Fio banka nabízet pouze svým klientům, kterých má v současné době více než 770 tisíc. Obchodní účet pro investování přes internetovou aplikaci eBroker má v současné době 100 tisíc klientů.
Zdroj : Tisková zpráva Fio banky

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Mít či nemít „penzijko”? A pokud ano, tak to „staré“, nebo to „nové“?

Stále častěji se v mediálním prostoru objevují zprávy o nutnosti důchodové reformy. Nevíme, kdy přijde, ale nutnost změny penzijního systému je zřejmá. Selským rozumem pak můžeme dojít k závěru, že změna, která bude mít efekt na důchodový systém, musí řešit buďto prodloužení věku odchodu do důchodu nebo […]

Text: Redakce

Foto: Fincentrum & Swiss Life Select

24. 03. 2023

Analýza: Která ze světových platebních společností má zářivější budoucnost?

Často si člověk při vytváření akciové analýzy pokládá řečnickou otázku, zda je existence dané společnosti pro naši populaci podstatná a klíčová. Takového dojmu často nabudeme u firem, které se zabývají výrobou elektřiny, těžbou ropy či například vývojem léků. Může to znít překvapivě, ale své místo v této […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *