Pátek 23. března. Svátek má Ivona.

Fio banka přichází se Smartbankingem

Banky Daniel Kuchta 26.05.2011 | 16:04 1 Komentář

Fio banka uvádí na trh nový produkt Smartbanking, který umožní klientům ovládat účet prostřednictvím chytrého mobilního telefonu.

Nová aplikace Fio banky je nabízena zdarma, v první verzi bude přístupná pro telefony iPhone, poté bude následovat verze pro telefony s operačním systémem Android. Obsahuje jak zabezpečenou část pro správu financí, tak i volně přístupnou informativní část s adresářem poboček, kalkulátorem poplatků a důležitými kontakty.

Jde o první aplikaci svého druhu v České republice. Chceme novým produktem reagovat na nástup nových technologií a zmapovat zájem našich klientů o služby v této oblasti. Věříme, že klienti ocení možnost ovládat své finance kdykoliv a jednoduše prostřednictvím svého mobilního telefonu, a my budeme dále doplňovat nabídku podle jejich přání a potřeb,“ komentuje spuštění Smartbankingu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Zdroj: Tisková zpráva Fio banky

Jeden komentář: “Fio banka přichází se Smartbankingem”

  1. Zdenda z Ústí napsal:

    Důvěryhodné banky tohle nemají zapotřebí. Klientů dostatek, dlouhodobé renomé. Osobně si vybírám banku podle jiného klíče než je aplikace na iPhone.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.