Čtvrtek 13. prosince. Svátek má Lucie.

Fio banka přichází se Smartbankingem

Banky Daniel Kuchta 26.05.2011 | 16:04 1 Komentář

Fio banka uvádí na trh nový produkt Smartbanking, který umožní klientům ovládat účet prostřednictvím chytrého mobilního telefonu.

Nová aplikace Fio banky je nabízena zdarma, v první verzi bude přístupná pro telefony iPhone, poté bude následovat verze pro telefony s operačním systémem Android. Obsahuje jak zabezpečenou část pro správu financí, tak i volně přístupnou informativní část s adresářem poboček, kalkulátorem poplatků a důležitými kontakty.

Jde o první aplikaci svého druhu v České republice. Chceme novým produktem reagovat na nástup nových technologií a zmapovat zájem našich klientů o služby v této oblasti. Věříme, že klienti ocení možnost ovládat své finance kdykoliv a jednoduše prostřednictvím svého mobilního telefonu, a my budeme dále doplňovat nabídku podle jejich přání a potřeb,“ komentuje spuštění Smartbankingu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Zdroj: Tisková zpráva Fio banky

Jeden komentář: “Fio banka přichází se Smartbankingem”

  1. Zdenda z Ústí napsal:

    Důvěryhodné banky tohle nemají zapotřebí. Klientů dostatek, dlouhodobé renomé. Osobně si vybírám banku podle jiného klíče než je aplikace na iPhone.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.