Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

Fio banka a RM-SYSTÉM budou pořádat školu investování pro veřejnost

Banka během čtyř měsíců uspořádá semináře v 60 městech po celé České republice. Celkem proběhne 100 seminářů a účastnit se jich mohou úplní začátečníci i zkušenější investoři.


Pro úplné nováčky v investování je připraven seminář s názvem "Základy investování na kapitálovém trhu“. Během semináře se účastníci seznámí s fungováním trhu a jeho principy. Součástí je rovněž on-line ukázka nákupu nebo prodeje vybraných akcií.


Pro zkušenější a mírně pokročilé investory bude zajímavější seminář "Analýza cenných papírů a inteligentní pokyny“. Na něm se budou prezentovat základní stavební kameny analýzy cenných papírů demonstrované na praktických příkladech, a možnosti obchodování s inteligentními pokyny, které se automatickou reakcí na tržní vývoj snaží o maximalizaci zisku či minimalizaci ztráty.


Pro odborníky je přichystaný seminář určeno téma "Efektivní krátkodobé obchodování v akci“, jež se věnuje pojmům finanční páka a krátký prodej (short sale).


Účast na všech seminářích je bezplatná. Jedinou podmínkou je jednoduchá registrace prostřednictvím internetových stránek Fio banky


, popřípadě české burzy RM-SYSTÉM.


Zdroj: Tisková zpráva Fio banky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.