Sobota 27. února. Svátek má Alexandr.

FINEP nabízí investiční fondy pro kvalifikované investory

Developerská společnost FINEP prostřednictvím své dceřinné společnosti Avant Fund Management nabízí tři nové investiční fondy pro kvalifikované investory. K založení investiční společnosti FINEP sáhl v důsledku zpřísnění financování developerských projektů ze strany bank.

„V letošním roce bude pro developery obtížné zajistit pokračování svých projektů. Problémem je nejen získat peníze na financování, ale také se jakkoliv rozvíjet v rámci nezbytných prodejů rezidenčního bydlení. Fondy, které jsme vytvořili, jsou strukturovány tak, aby developeři mohli pokračovat ve svých projektech a naši investoři dosáhli vysoké návratnosti kapitálu, a to bez developerského rizika," uvádí obchodní ředitel Avant Fund Management Jarrod Epps v tiskové zprávě FINEP.

V nabídce investičí společnosti jsou tři fondy lišící se rizikovostí a potenciálním výnosem. Všechny fondy hledají investice s pětiletým horizontem. Avant Pure Yield Fund je konzervativní a zaměřený předevšm na rezidenční bydlení s cílovými investicemi s ročním výnosem alespoň 17 % IRR,  Avant Edge Fund nabízí investici do dokončených i nedokončených rezidenčních nemovitostí s očekávaným ročním výnosem alespoň 25 % IRR a Avant Opportunity Fund zahrnující residenční jednotky ze čtyř aktuálně nabízených developerských projektů FINEP.

Zdroj:
Tisková zpráva FINEP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.